Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Kuidas koostada ja  lisada oma kuulutus?Jäta oma kuulutus

Kuulutada saab täiesti tasuta, igasse rubriiki, ööpäevaringselt ning olenemata Sinu asukohast. Kuulutuste arv ei ole piiratud. Kuulutusi saab jätta nii registreeritud, kui ka registreerimata Kasutaja. Ülemisel menüüribal vali Lisa oma kuulutus.

1 Samm – Rubriigi valik
Vali endale sobiv rubriik. Ole tähelepanelik selles osas, eriti portaali osades Kaubad ja Teenused, sest seal on peale rubriike ka alamrubriigid. Täpsemalt Rubrikaatorist saad lugeda siit.

Rubriigi valik

2 Samm – Objekti või teenuse kirjeldus
Kui oled rubriigi välja valinud, siis järgmine samm on objekti kirjeldus. Siin on objekti tüüpiliste kirjelduste nn laiendatud vorm, kus on täitmiseks kohustuslikud ja mitte kohustuslikud väljad. Mida tähelepanelikumalt Sa täidad antud vormi, seda põhjalikum ja efektiivsem on Sinu kuulutus. Ostja või teenuse kasutaja soovib saada rohkem infot Sinu kauba või teenuse kohta.

Objekti või teenuse kirjeldus

Erilist tähelepanu tuleb pööra tehingu liigi lisainfoga vormile. Portaal MADE IN EE on kahekeelne ja kuulutusi avaldatakse kahes keeles. Näiteks, kui soovid avaldada kuulutust teises keeles ja soovid, et ka lisainformatsioon oleks samuti teises keeles, siis pead tegema linnukese lahtrisse Lisainfot naidata teises keeleversioonis. Seejärel tee valik: teed ise lisainfo tõlke või palud meie abi. Juhul, kui „linnuke“ jääb panemata, siis kuulutust avaldatakse ilma lisainfota.

Kui oled registreeritud kasutaja ja oled juba kuulutanud, siis süsteem paneb automaatselt Sinu kontaktandmed teatud vormi. Samuti saad valida, kus Sa oma kuulutusi arhiveerid, lisaväljal sümbolite arvu suurendada. Kui kõik on tehtud, siis mine Edasi.

3 Samm – Vormistamine
Esialgu pane linnuke lahtrisse Kuulutuse paigutamine, Sulle avaneb lisateenuste valik, et muuta kuulutust veel efektiivsemaks. Tuletame meelde, et kõik kuulutused on tasuta – teenuse nimetuse kõrval näed kuulutuse hinda, antud juhul on see tasuta. Lisainfot sellest, kuidas kasutada lisateenuseid leiad siit.

Juhul, kui Sa ei vaja lisateenust, siis vali kuulutuse avaldamise periood ja mine Edasi. Lihtsustamiseks kasuta kalendrit, mis on iga kuupäeva kõrval. Kuulutuse maksimaalne avaldamise periood on 21 päeva, selle tähtaja möödumisel on Sul võimalus pikendada avaldamise perioodi (võimalik registreeritud kasutajatele).

4 Samm – Tasumine
Sellel etapil näed arvet, kus märgitud avaldamise periood, kõikide lisateenuste loetelu, kuulutuse ID. Tasuta kuulutus – see on ise kuulutus, 5 fotot ja lisaväli 200 tähemärgiga (Rubriigis Teenused on see 350 tähemärki).

Vali Sinule mugavaim tasumise viis. Juhul, kui arve summa on 0.00, siis lihtsalt mine Edasi. Lisainfot tasumise viisist leiad siit.

5 Samm – Lõpetamine/Kinnitamine
Viimasel sammul näed ekraanil süsteemiteadet – kas kuulutus on avaldatud; kas saadetud ülevaatamisele või on vigu. Loe seda tähelepanelikult. Loodame, et töö meie saidiga ei tekita probleeme ja küsimusi ning Sa näed Kõik on korras. Kuulutus avaldatud!

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt