Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks

Loodame, et infoportaal MADE IN EE muutub iga päevaga populaarsemaks ning kõik kasutajad leiavad siit selle, mida otsisid. Kuidas, nii suure info hulgast, meelitada külastajat just Sinu kuulutuse poole? Vaatamiste arvu tõstmist ja vastukaja saab mitmel erineval moel. Algatuseks – see on küllaldane info toote või teenuse kohta. Ärge eirake lisainformatsiooni toote kohta, andke maksimaalselt täpne info. Peale selle, me saame pakkuda Sulle veel mitut erinevat võimalust, kuidas teha kuulutus silmapaistvamaks.

Kuulutuse vormistamisel (3 Samm), saad valida lisateenuseid, mis võimaldavad Sinu kuulutusel muuta efektiivsemaks. Samas, juba olemasoleva kuulutuse saad muuta, kasutades lisateenuseid. Klikkates Minu kuulutused peale saad kohe 3-le sammule minna ja muuta kuulutust.

Piltide lisamine.
Mida rohkem pilte Sinu kuulutus sisaldab, seda parema ettekujutuse tootest saab potentsiaalne ostja. See on TASUTA teenus, mis sisaldab 5 foto lisamist.

Vali vajalik foto oma arvutist või internetist ja vajuta Kinnita. Fotode suuruse piirangut ei ole. Tähtis, et Sinu süsteem võimaldaks laadida suuri pilte, meie süsteem teeb kõik pildid ühesuuruseks, et neid oleks lihtsam vaadata. Laetud pildid on näidatud all reas, rohelise taustaga pilt on peamine (vaatamiseks esimene). Peapildiks saad ise valida välja milist oma piltidest teha esimeseks. Selleks on vaja pildile viia kursor, ilmub juhtpaneel ning selle abil toimida edasi.
All servas ilmub esimene tasuline teenus – piltide arvu suurendamine kuni 10tk. Palju pilte saab laadida on näidatud nupist Kinnita paremal pool.

Juhul, kui oled valinud teenust Kuum Pakkumine, siis saad ise muuta pilti. Lihtsalt vali pildiosa, mis on Sinu arvates hea ja vajuta nupule Salvesta. Kuum Pakkumine – see on kõige efektiivseim võimalus tõsta oma kuulutus esile. Sinu kuulutust näidatakse saidi esimesel lehel. Allpool on näha erinevaid Kuuma Pakkumise variante – kas raamiga või taustaga. Raami ja tausta erinevad värvid ütlevad meile mis rubriigiga on tegemist, näitaks, punane on kinnisvara rubriik, transport on oranz.

    

Umbes sama moodi on värvidega eristatud kuulutused, mis leitud läbi otsingusüsteemi.

Iga kuulutuse kõrval on näha roheline ülesse suunatud nooleke. See on veel üks tasulise teenuse võimalustest – see tõstab Sinu kuulutust esile, ehk ülesse. Soovitame seda teenust kasutada portaali külstatavuse nn tiptunnil.

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt