Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Tasulised teenused ning lisateenused

Eelnevalt jõudsime vaadata üle mõned tasulised teenused rubriigis Kuidas Teha kuulutus efektiivsemaks. Nüüd tahaks peatuda ja teha põhjalikum ülevaade tasulistest teenustest. Tasulised teenused võiks jagada kahte liiki – hetkeline (kasutatakse ühe konkreetse kuulutuse suhtes) ning tähtajaline (ostetakse teatud perioodiks). Hetkelised tasulised teenused:

Lisaväljal sümbolite arvu suurendamine. Iga kuulutus omab piiratud sümbolite arvu lisaväljal – 350 sümbolit rubriigis Teenused, 200 sümbolit kõikides teistes rubriikides. Antud teenust saad kasutada kuulutuse vormistamise 2.Sammul (objekti/teenuse kirjeldus). Näiteks, majamüügi kuulutuses ei ole Sul võimalik kõike kirjeldada ettenähtud sümbolite arvuga, selleks antud teenuse aktiveerimisel, sümbolite arv tõuseb 200 sümboli võrra. Sümbolite arvesti näitab sümbolite arvu, mida saab veel kasutada.

3.sammul (Vormistamine) saad näha kohe mitut lisateenust, mis võimaldavad Sinu kuulutusel olla kõikidest silmapaistvam. See on – kuulutuse raamistus, taust, Hot-kuulutus, fotode arvu suurendamine (samalaadne, kui sümbolite arvu suurendamine).

Lisateenuste valikul, peab meeles pidama, et selle tasu arvestatakse kuulutuse avaldamise üheks päevaks! Nii nagu maksevahendite tagasimakse maha võetud kuulutuse eest ennetähtaegselt. Näiteks, oled teinud kuulutuse avaldamist 10 päevaks ja lisateenuseid 50.- eest. 5 päeva pärast on objekt müüdud, seega Sinu arvele arvestatakse tagasi 25.-, mida saad kasutada edaspidi. Kuulutust saab maha võtta osas Minu Kuulutused.

Veel üks lisateenus – Kuulutuse ülesse tõstmine. Teenuse aktiviseerimisel tõstab Hot-kuulutust antud nimistus esimeseks ning tavalist kuulutust – tavakuulutuste nimistus esimesele kohale. Sinu kuulutusel näed ülesse suunatud rohelist noolt, mis ongi ülesse tõstmise funktsioon. Täpsemalt saab lugeda siit.

Juhul, kui kasutad meie portaali tihti ja avaldad rohkelt kuulutusi, siis saad kasutada kõiki neid teenuseid pikemaks perioodiks. Mine rubriiki Pank ja vali järjehoidjat Lisateenused. See on laiendatud otsing võrreldes hetkeliste teenustega, mis võimaldab valida just seda teenust, mida vajad. Peale selle saad suurendada kuulutuse ressursse arvestamata piiranguid, mis on hetkelistes teenustes. Näiteks, piltide arvu suurendamine 15, 25 võrra (hetkelistes teenustes vaid 10 võrra).

Kui oled leidnud endale vajalikku Tasulist Teenust ning oled otsustanud osta seda, siis süsteem vormistab arve, mille saab tasuda panga kaudu. Pea meeles, et kiire lisateenus toimib kõikide Sinu kuulutuste suhtes, mis on avaldatud teenuse perioodi jooksul. Kõiki kiireid teenuseid saad vaadata ja jälgida Pangas, järjehoidja Lisateenused.

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt