Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid

Kõikide saidil toimungute arvestustuseks on mitmeid võimalusi. Nende abil, registreeritud kasutaja saab jälgida oma kulutusi, näha tehtud toiminguid ning saada erinevaid aruandeid. Menüüs Isiklik – see on Pank, Aruanne, Arved.

Panga osas, paremal pool, saad näha siseraha kogust (Teie arvel 100 mdi), mis on võrdväärsed Eesti kroonile. Antud siseraha saab kasutada lisateenuste tasumisel. Kasutades Panka, saad Sa täiendada oma arvet. Selleks tuleb lihtsalt määrata vajalik pank ning summa suurus.

Järjehoidja Tuleviku Maksed võimaldab Sul säilitada maksmata kuulutusi (sisaldavad tasulisi teenuseid) ning teha makset siis, kui pead seda vajalikuks. See funktsioon on mugav siis, kui tahad jätta mitu kuulutust ja soovid kokkuhoida aega ja raha (kuna pank võtab tasu iga pangaülekande eest). Näiteks, lisasid 5 tasuta kuulutust, kuid lisateenuste summad on 10.-, 20.-, 50.-. Juhul, kui Sinu sisearve on tühi, siis iga ülekanne maksab 2.50.-. Säilitades aga kõiki kuulutusi Tuleviku Maksete osas, saad tasuda koheselt 80.-. Täpsemalt Tuleviku Maksetest saad lugeda siit.

Kui kasutad tihti meie portaali ning jätad rohkelt kuulutusi, siis saad kasutada lisateenust pikemaks perioodiks. Järjehoidja Lisateenused võimaldab Sul laiendatud võimalusi, võimaldab valida just seda teenust, mida vajad. Näiteks, saad suurendada ressursse kuulutuse jätmisel, piltide arvu suurendamine on 15 või 25 tk võrra, samas, kui hetkilise teenuse puhul on see 10tk. Tuletame meelde, et kiire lisateenus toimib kõikide Sinu kuulutuste puhul, mis oli antud teenuse perioodi jooksul.

Aruannete abil, saad Sa näha kõiki oma toiminguid meie saidil – alates kuulutuse avaldamisest, kuni selle maha võtmiseni, rahade liikumist ja nende tagastamist, krediitteenused, kompensatsioonid jne. Samalaadselt nagu pangaväljavõte, see võimaldab Sul jälgida kõiki toiminguid, väldib vigu, mis võivad tekkida saiditöös. Näiteks, ühenduse katkemine kuulutuse avaldamise hetkel.

otchet_est

Arvete väljastamine on ehitatud selliselt, et pangaülekande sooritamisel, süsteem automaatselt väljastab Sulle arve. Arve rekvisiite võib muuta osas Arved, valides järjehoidja Seaded. Juhul, kui vajad arvet eraisikule, siis lahtrisse Firmanimi kirjuta isiku ees- ja perekonnanimi. Samuti saab vaadata ja printida kõiki arveid väljastatud teatud perioodi jooksul. Kui oled äriklient, siis saad meilt krediiti, arvet väljastab saidi administraator.

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt