Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Sõnumid ja kommentaarid

Meie peamine ülesanne on
– et kõik kasutajad saaksid kätte maksimumi saidil olemisest ning palju kasulikku informatsiooni. Ning, et kasutajad saaksid omavahel suhelda, diskuteerida. Selleks pakume Sulle võimalust lugeda värskeid uudiseid, vahetada muljeid, saata sõnumeid.

Kommentaarid uudistele ja kuulutustele on sarnase välimusega, kus märgitud Kasutaja nimi, sugu (sinine – mees, punane – naine), avaldatud sõnumite arv, kasutaja reiting, ikoonike, mille abil saad kommenteerijale saata isikliku sõnumi. Täites ankeedi menüüs Profiil, saad lisada oma kommentaarile pildi. Pildi maksimaalne suurus on 105x105 pic. Täpsemalt Profiilist saad lugeda siit.

Kommentaari alumises osas, saad jätta enda nõusolekut või mitte nõustuda kommentaariga, kasutades selleks vastavat rohelist või punast täpikest. Kõik arvamused kajastuvad kasutaja reitingus, mis võib olla nii positiivne, kui ka negatiivne. Positiivne reiting annab kasutajale lisaboonuseid, negatiivne – võib mõnest funktsioonist ilma jätta.

Kui kirjutatud kommentaar rikub siseeeskirju ning on lubamatu – tee kaebus selle kohta. Oleme selle poolt, et kõik oleks korrektne! Kaebuste korral, kommentaar kustutatakse. Juhul, kui kaebusi on väga palju, siis kommentaar kustutatakse koheselt ning kommenteerijat karistatakse moderaatorite polt. Karistuseks on kommenteerimise keeld teatud perioodi jooksul, kasutaja täielik blokeerimine. Saidi administraatoril on võimalik teha avalikult kommenteerijale märkus.

Kasutajale isikliku sõnumit saab saata mitmel viisil – 1. kasutades ikooni kuulutuse vaatamise hetkel; 2. kasutades ikooni, kommentaari lugemisel; 3. kasutades kasutaja nime (juhul, kui Sa tead seda), liigu Menüüs Minu Sõnumid, järjehoidjale Saada Sõnum. Üheks sidevõimaluseks on ka hinnapakkumise tegemine, selle ikooni leiad kuulutuse ülevaatamisel.

Sõnumite ajalugu säilib osas Minu Sõnumid. Nii saad kõiki kasutajaid sortida kaustadesse, kustutada või saata neid Musta nimekirja – selliselt kasutajalt sõnumeid Sa rohkem ei saa. Kui oled saanud sõnumi,
siis ikoonike Нет новых сообщений menüüs Isiklik vahetub selliseks Есть новое сообщение ning lisandub helisignaal.

Et ükski sõnum ja teade ei läheks kaduma on ettenähtud Teatamiste Süsteem. E-postile (mida oli vaja märkida registreerimisel) tuleb teade lugemata sõnumist. Teadete süsteemi seadeid saab muuta menüüs Profiil, järjehoidja Teated.

Tuletame meelde, et ebakorrektse sõnavara kasutamine ning teiste solvamine on rangelt keelatud (kasutamistingimused)! Olgem viisakad!

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt