Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Korduma kippuvad küsimused

KUIDAS KIIRESTI LISA OMA KUULUTUS?


Kasuta menüü ülaosas olevat nuppu Lisa oma kuulutus, vali vajalik valdkond. Edaspidi toimi juhiste järgi. Kuulutuse vormistamise igal etapil on pisietteütlus. Täpsemalt kuulutuse jätmisest saad lugeda siit.

KUIDAS MA LEIAN OMA KUULUTUSE?

Selleks kasuta Otsing sõna või ID järgi, mis asub üleval menüü ribal. Seda otsingut saavad kasutada kõik kasutajad. Kui oled registreeritud, siis saad kasutada menüüd Minu kuulutused ning vali nimekirjast Sulle vajalik kuulutus.

KUIDAS MUUTA HINDA AVALDATUD KUULUTUSES?

Vajuta linki Minu kuulutused, otsi üles vajalik kuulutus. Vali ikoon Muuda tehingu detaile, mis viib sind kuulutuse avaldamise 2-le sammule. Siin saad teha kõiki muudatusi.

MITU PAEVA ON MINU KUULUTUS NÄHTAV?

Sa saad ise valida kuulutuse avaldamise perioodi pikkust (kuulutuse Vormistamise 3.sammul). Mugavuseks kasuta kalendrit, mis asub iga kuupäeva kõrval. Avaldamise periood võib olla 1 kuni 21 päeva. Selle aja möödumisel saab perioodi pikendada veel 3 nädalaks.

MILLAL ILMUB MINU KUULUTUS SAIDILE?

Juhul, kui Sinu kuulutus ei vaja moderaatori sekkumist, siis kuulutus ilmub koheselt saidile. Ilmumise viivitus võib olla seotud mitmel põhjusel:
1. Oled täitnud lisavälja, mis vajab korrektori ülevaatamist.
2. Oled tellinud tõlketeenust.
3. Oled tellinud mitut tasulist teenust, mis vajavad tasumist.
Sinu kuulutuse hetkeseisu saab vaadata menüüs Minu Kuulutused.

KUIDAS MINU KUULUTUST LEIAVAD TEISED MADE IN EE KASUTAJAD?

Otsingut saidil on võimalik teostada mitmel viisil. Kõige kiireim – sõna järgi. Juhul, kui kasutaja teab konkreetselt, mida ta vajab, siis kasutab Otsingut parameetrite järgi. Ning veel üks võimalus – Laiendatud Otsing. Niisiis, mida rohkem infot oma toote kohta jätad, seda lihtsam on kuulutust otsida.

MITU INIMEST ON VAADANUD MINU KUULUTUST?

Sellist statistikat saab näha kuulutuse Infos – enda kuulutuse vaatamisel, valides vastava järjehoidja või menüüs Minu Kuulutused.

MILLE POOLEST ERINEB LIHTKUULUTUS ERISTATUD KUULUTUSEST?

Eristatud kuulutusi on kahte liiki – Kuum-pakkumine ning eristatud värviga. Kuum pakkumine on näidatud portaali ning valdkonna esimesel lehel. See on informatiivsem väliselt ning omab lühiinfot nn rippmenüüs. Eristatud värviga – see on kuulutuse ääristamine ning tausta lisamine vastavalt valdkonna värvile. Sellist kuulutust on teistest  paremini nähtav. Mõlemat liiki saab omavahel kombineerida. Täpsemalt sellest loe siit.

KUIDAS OSTA LISATEENUST JUBA AVALDATUD KUULUTUSELE?

Seda saab teha kasutades Minu Kuulutused (menüüs Isiklik). Avaldatud kuulutust saab maha võtta (Aktiivse Kuulutuse haldus) ning Sul on võimalus muuta kuulutust 2 ja 3 sammul. Vali, millist lisateenust soovid juurde saada. Ära unusta avaldamise kuupäeva.

MIKS MINU LEHEKÜLG PLINGIB PEALE SAIDI ALLA LAADIMIST?

Tõenäoliselt, Sa kasutad Internet Explorer 6.0. Proovi seda uuendada või kasuta mõnda teist brauserit - Firefox, Opera, Chrome.

KUIDAS JA MILLEKS KASUTADA SISETEADETE SÜSTEEMI?

Siseteadete süsteem on sisse viidud mugavuse mõttes. Näiteks, kui Sul pole võimalust helistada kuulutuse avaldajale, siis saad esitada oma küsimusi teate abil. Menüüs Isiklik vali Teated ning suhtle portaali kasutajatega.

MIS ON TULEVIKU MAKSED?

Tuleviku Maksed – võimaldab Sul tasuda mitme kuulutuse eest korraga või teha seda hiljem. Näiteks, Sul on 5 kuulutust erinevates valdkondades ning ostad juurde tasulisi teenuseid. Esimese kuulutuse summa on 10.-, teise 20.- ning kolmanda 50.- jne, seega võid kõiki neid kuulutusi edastada kausta Tuleviku Maksed ja tasuda kõik korraga ära. Nii säästad aega ja mitmekordset maksmist teenustasu eest. Kuulutuse vormistamise 4.sammul vali makseviisiks Tuleviku Maksed, hiljem minnes Panka vali järjehoidja Tuleviku Maksed ja tasu kõik korraga ära. Täpsemalt sellest loe siit.

KUIDAS MUUTA ARVE REKVISIITE?

Menüüs Arved on järjehoidja Seaded, muuda seal vajalikud andmed. Juhul, kui vajad arvet eraisikule, siis lahtrisse Firma Nimi kirjuta Eraisik.

KUIDAS TÖÖTAB PORTAALI FINANTSSÜSTEEM?

Meie portaalil on oma sisevaluuta (mdi), mille abil teostatakse kõik sissemakseid. 1 MDI = 1 EUR. Menüüs Isiklik on näidatud kui palju on Sinu arvel siseraha. Sul on võimalik tasuda teenuste eest Panga kaudu või sisestada kohe teatud summa ning kasutada seda oma äranägemisel. See on mugav neile, kes pidevalt kasutavad meie portaali.

MIDA TEHA, KUI UNUSTASIN OMA PAROOLI?

Kasuta funktsiooni  - uue parooli edastamine märgitud e-postile. Juhul, kui e-posti aadress ei ole kehtiv, pöörduge saidi administraatori poole, püüame Sind aidata.

KUHU VÕIN JÄTTA OMA ARVAMUST VÕI TEATADA LEITUD VEAST?

Portaal MADE IN EE on tänulik kõikidele, kes on aktiivsed portaalikasutajad ning püüavad jätta oma arvamust portaali kohta. Püüa täpsemalt kirjeldada oma probleem või ettepanek või, kui see on viga, siis too näide, et saaksime seda kiiresti kõrvaldada. Ootame Sinu ettepanekuid!

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt