Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Kuidas töötada kuulutusega

Infoportaalis MADE IN EE kuulutustega on väga lihtne töödada. Kõik kuulutused on vormistatud ühise standardiga, mis hõlbustab nende lugemist. Et vaadata kuulutust, tuleb ta nimistust välja valida.

Need on põhilised objekti kirjeldused, mis on järjestatud tähtsuse järgi. Kuvatud on objekti pilt, selle all on selle objekti teised pildid. Edasi järgnevad Objekti detailid, Lisainfo ning Kontaktandmed.

Kuulutuse ülaservas olevad järjehoidjad (Objekt, Foto, Kaardil) võimaldavad Sul teha parem ülevaade objektist. Juhul, kui see on sinu enda kuulutus, siis järjehoidja Info näitab Sulle avaldamise perioodi, vaatamiste arvu, tellitud teenuseid ja võimaldab teha muudatusi kuulutuses.

Hinnast paremal pool on ikoon Paku oma hind. Kui arvad, et objekti hind on kõrge ja soovid teha oma pakkumist, siis kasuta seda võimalust. Lihtsalt kirjuta oma hind, kuulutaja saab sõnumi oma sisemailile (Minu sõnumid).

Kõik funktsioonid, mis seotud objektiga on näidatud arusaadavate seletustega ikoonidega:

Распечатать - võimaldab printida kuulutust

Сохранить объявление - salvestab kuulutuse edaspidiseks kasutamiseks. Salvestatud kuulutuse võib leida osas Minu kuulutused, järjehoidja Minu valik

Отправить другу - Saad valitud kuulutust saata oma sõbrale, selleks sisesta e-posti aadress ja Edasta

Все объявления этого пользователя - võimaldab vaadata kasutaja kõiki kuulutusi

Личное сообщение - valides seda funktsiooni, saad saata kuulutuse autorile sõnumi sisemailiga (Sõnumid). See on mugav, kui ei ole võimalust kasutada telefoni. Autor saab Sinu sõnumi ja võimalusel vastab

Некорректное объявление - juhul, kui märkasid, et antud kuulutus on ebakorrektne (ei ole õiges rubriigis, sisaldab solvavaid sõnu, vale informatsiooni), siis kasuta seda nuppu. Me hoolitseme selle eest, et Sinuni jõuaks vajalik ja korrektne informatsioon

QR код - täiesti uus funktsioon! QRkood – see on kuulutuse nn triipkood, mida saab avada mobiiltelefoni abil, kuhu paigaldatud eriprogramm selle koodi lugemiseks. Kõik on lihtne – valides antud funktsiooni, ilmub ekraanile pilt kuulutuse infoga. Tuleb pildistada pilt ning kuulutuse info on Sinu telefonis. Edaspidi selle infoga on võimalik teha kõike – jätta endale, saata sõbrale SMSga. Täiendava informatsiooni QRkoodi kohta ja vajalike programmide kohta võib lugeda siit.

Kui kuulutuse avaldaja on lubanud kuulutusi kommenteerida, siis kasuta järjehoidjat Kommentaarid. Siia saad jätta oma kommentaari. Tähelepanu! Halbade ja solvavate sõnade kasutamine on rangelt keelatud! Olgem viisakad!

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt