Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Projektist
Registreerimine
Kuidas koostada ja lisada oma kuulutus
Kuidas administreerida oma kuulutusi
Kuidas teha oma kuulutus efektiivsemaks
Kuidas kasutada otsingut
Kuidas töötada kuulutusega
Tasulised teenused ning lisateenused
Kuidas kasutada panka, arveid ja aruandeid
Sõnumid ja kommentaarid
Oma andmete muutmine / täiendamine
Mida pakub Meelelahutuse lehekülg
Seda peab teadma ja meeles pidama
KKK
Rubrikaator

Mida pakub Meelelahutuse lehekülg

See on veebilehekülg vaba aja veetmisest.  Kuhu just praegu minna, millised kohad on veel avatud ja kui kaua nad veel töötavad?  Kuidas sinna saab helistada ja endale lauda broneerida?  Milliseid aktsiaid pakutakse, kus ja missugused üritused on toimumas?  Kõikidele nendele küsimustele saate Te vastuse  Meelelahutuse leheküljelt.  Samas on Teile ka abiks teised meie lehekülje külastajad, kes on sinna kirja pannud oma muljeid ja arvustusi, mille abil Te saate teada, kuhu tasub minna ja kuhu mitte.

open2_est

Juhul, kui Teie, kui meelelahutuse asutuse omanik pakute mingisugust uut teenust vaba aja veetmiseks,  aitame me Teid  uute külastajate  sinna  suunamiseks.  Teie teenindamisega rahulolevad kliendid, sisenedes meie veebileheküljele, kirjutavad sinna oma hinnangud. Neid loevad omakorda teised huvilised, kes võivad saada Teie uuteks klientideks.

open3_est

Selleks, et meie lehekülje kasutajad saaksid teada Teie asutusest, peate enda kohta info andma meie portaali. Siis on külastajal lihtne seda  kasutada läbi otsinguteenuse vastava nimetuse järgi. Kui te olete leidnud endale huvitava asutuse ja soovite ise midagi lisada või redigeerida selles olevat informatsiooni, siis saate meie administraatori poole pöörduda e-maili vahendusel.  Firma blanketile kirjutage oma soov vabas vormis näidates ära oma aadress.

Kui Teie kohta veel ei ole infot meie kataloogis, siis kasutage selleks järjehoidjat Lisada asutus meie esileheküljel, või siirduge leheküljele Minu firma (saab kasutada ainult registreeritud kasutaja).  Seal saab täita mõned küsimused ja peale administraatori poolset kontrollimist, avaldatakse Teie asutuse kohta informatsioon  meie veebileheküljel.

open_est  

Kui Teil on soov abistada meid teenuse arendamisel, siis  võib leheküljele lisada igasuguseid asutusi, ka teisi peale Teie oma. Näiteks on selliseid kohti, mis Teile eriti meeldivad ja Te sooviksite seda infot teistega jagada.  Selle eest me täname Teid väga! NB! Teie poolt esitatud info mingi asutuse kohta, esitatakse tema soovi korral  talle tutvumiseks. 

Informatsiooni edastamisel, palun kirjutada lühidalt ja täpselt asjast, mida Te soovite teistele teavitada. Inimesed ei vaevu tavaliselt pikki tekste lugema ja ülemäärastesse kiitustesse suhtuvad eelarvamusega. Märkige ära oma asutuse väärtused, milliseid toite ja teenuseid pakute, tutvustage oma hinnasoodustusi. Kirjutage hoolikalt ja vigadeta. Püüdke järgida veebilehekülje kõiki ettekirjutisi.

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt