Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

FBI väljastas pika uurimuse Steve Jobsi isiksusest

FBI ehk ameeriklaste kurikuulus Föderaalne Juurdlusbüroo tegi avalikuks tervelt 191 leheküljelise uuringu Apple'i kaasasutaja ja tippjuhi, oktoobris manalateele suundunud Steve Jobsi isikust.


FJB koostas uuringu 1990ndate alguses, kui Jobs püüdles presidendi ekspordinõunikuks, väljastades info nüüd eraisiku sooviavalduse põhjal, mida võimaldab USAs kehtiv Infovabaduse akt, vahendab The Guardian.

Jobsist selgub muuhulgas, et ta oli oma laste suhtes ükskõikne, kuigi hiljem muutus paremaks; ta väänas tõde, et oma eesmärke saavutada; ta jättis valeliku mulje; ohverdas Apple'is palju inimsuhteid oma sihtide nimel; oli tugeva tahtega, jonnakas, töötas palju...

Kõik see on meedia vahendusel meile Jobsist tegelikult juba tuttav. Kes tahab midagi uut avastada, peab end pikast uuringust läbi närima. Siiski on lõbustav teada saada, et ta sobib valitsusse kõrgele positsioonile tööle küll, kuna selleks ei pea olema märkimisväärselt aus ja väärikas.

Töö valmis "vähemalt 29" intervjueeritava jutu põhjal. Jobs tundub selle põhjal keerukas isiksus. Põhimõtteliselt aus ja usaldusväärne, kuid oma sihtide nimel valmis manipulatsioonideks.

Delfi
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt