Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Jaanipäeva roolijoodikud sõidavad otse arestikambrisse

Tänasest kuni esmaspäevani saadab politsei kõik tabatud roolijoodikud automaatselt arestimajja. Statistika näitab, et jaanipäeval on joobnud juhte võrreldes muu ajaga kuni kuus korda rohkem. Politsei kinnitusel ei tee nad seda inimeste kiusamiseks, vaid 95% korralike liiklejate aitamiseks.


Alates kevadest liiklusohutuses senisest mitu kraadi rangema suhtumise käiku lasknud politsei jätkab jõuliselt samas suunas. Kui aprillist saadik ei kipu politsei näiteks kiiruseületajaid enam pelga hoiatusega minema laskma ja trahvi määramisel lähtub esmajärjekorras pigem raskendavatest kui kergendavatest asjaoludest, siis järgmise sammu astub ta tänasest.

Ehkki esialgse statistika järgi on karmimad meetodid ennast juba õigustanud ja juunikuus on seni liikluses hukkunud vaid üks inimene (seda küll just joobnud juhi süül), peab politsei jaanipäeva perioodil vajalikuks saata kõik vähemalt 0,5-promillise joobega autojuhid roolist otsejoones arestikambrisse. Seni oli roolijoodikutele aresti määramine pigem erandlik karistus. Sel aastal on politsei arestimajja saatnud vaid 46 ligi 1300-st karistatud roolijoodikust.

Delfi
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt