Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Kaia Kanepi kaotusest Šarapovale: olin alguses väga närvis

Kaia Kanepi tunnistas pärast Roland Garrose veerandfinaali kaotust, et maailma teine reket Maria Šarapova oli tema jaoks täna liiga tugev vastane.


"Ta ründas kogu aeg, mul ei olnud löökide sooritamiseks üldse aega ja ma ei leidnudki õiget rütmi," rääkis Kanepi, kelle servi murdis Šarapova seitse korda, vahendab AFP.

"Teise seti alguses oli võimalus, aga see oli vaid korraks, üks hetk. Tema mängis väga hästi, tõrjus ja servis hästi, oli igatepidi parem kui mina."

Kanepi lisas, et oli mängu alguses ka väga närvis. "Olin matši alguses tohutult närvis ja mul on väga kahju, et sain täna niivõrd lühikest aega väljakul olla," teatas eestlanna. "Maria mängib tõeliselt hästi, ta on kindlasti võimeline selle turniiri võitma."

Šarapova, kes tõuseb Pariisis finaali pääsemisega uueks maailma esireketiks, sõnas, et hiljutised turniirivõidud on talle kõvasti enesekindlust andnud.

"Võitsin Pariisi turniiri eel Stuttgardis ja Roomas ning olen hetkel üsna enesekindel. Olen väga õnnelik, et taas poolfinaali jõudsin," sõnas venelanna.

Kanepi tuleb nüüd Eestisse, et arsti juurde minna. "Lähen oma kandasid näitama ning siis otsustan, kas tuleb võistluspaus ja kui pikk," lisas esmaspäeval avaldatavas WTA edetabelis 16. kohale tõusev Kanepi oma koduleheküljel.

Kanepi kaotas maailma teisele reketile tunni ja 14 minutiga 2:6, 3:6.

Delfi
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt