Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Kolmapäeval tuleb kuni 22 kraadi sooja, võib sadada hoovihma ja tulla äikest

Kolmapäeval kõrgrõhuala mõju nõrgeneb ning öö ja ennelõuna on veel sajuta, kuid päeva jooksul lisandub lõunakaarest soojust ja niiskust, teatas Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituut (EMHI).


Pärastlõunal suureneb hoovihma ja äikese võimalus. Õhtul jõuab Lõuna- ja Lääne-Eestisse vihmapilvede tsoon. Idakaare tuul tugevneb eelkõige põhjarannikul. Õhutemperatuur öösel 5 kuni 10 kraadi, päeval 15 kuni 20 kraadi, Kagu-Eestis võib veel paar kraadi kõrgemale tõusta.

Neljapäeval ulatub üle Eesti madalrõhuvöönd. Ilm on enamasti pilvine ja vihmahoogudega, võib olla äikest. Puhub mõõdukas ida- ja kagutuul. Õhutemperatuur öösel 10 kuni 15 kraadi, päeval 15 kuni 20, Ida-Eestis võib üle 20 kraadi tõusta, lääneserva võib aga jahedus tungida ja siis jääb õhutemperatuur vaid 9 kuni 14 kraadi piiresse.

Reedel eemaldub madalrõhkkond põhja poole ja vihmahooge jääb vähemaks. Tuul pöördub läänekaarde. Õhutemperatuur öösel 5 kuni 10, Ida-Eestis kuni 15 kraadi, päeval 11 kuni 16 kraadi.

Laupäeval tugevneb kõrgrõhuala mõju. Ilm on peamiselt sajuta ning nõrga läänekaare tuulega. Õhutemperatuur öösel 3 kuni 9 kraadi, päeval 12 kuni 17 kraadi.

Pühapäevaks liigub kõrgrõhuala Eesti kohale. Ilm on vaikne ning õhk suhteliselt jahe ja kuiv. Öine õhutemperatuur langeb selge taeva all 1 kuni 7 kraadi, maapinna lähedal võib olla nõrka öökülma, päikeselisel päeval tõuseb õhutemperatuur sisemaal 15 kuni 19 kraadini.

Esmaspäevaks koondub kõrgrõhuala Soome ja Skandinaavia kohale ning Eesti jääb ka teisipäevaks selle lõunaserva. Ilm on sajuta ja väheste pilvedega. Puhub mõõdukas idakaare tuul. Õhk muutub veidi mahedamaks. Õhutemperatuur on öösel 3 kuni 9 kraadi, päeval sisemaal 15 kuni 20 kraadi.

Delfi

Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt