Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Nädalavahetus toob lund, lörtsi ja vihma

Suurel reedel liigub Skandinaaviast Läänemere äärde madalrõhuvöönd, mis toob kaasa saju lörtsi ja vihmana.


Reede päeval levib sadu ida poole, sisealadel tuleb põhiliselt lörtsi ja lund, vaid Kagu-Eestisse ei tarvitse sadu jõudagi. Puhub tugev edelatuul, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on öösel 0..-4, saartel ja läänerannikul kuni +2 kraadi, päeval +1..+5, Kagu-Eestis võib +7 kraadini tõusta, teatas EMHI.

Laupäeval eemaldub madalrõhuvöönd ida poole, kuid õige aeglaselt. Suurema osa ajast on taevas veel pilvine ning sajab lund ja lörtsi, Lõuna-Eestis võib ka vihma tulla. Tuul pöördub põhjakaare ja läheb päeva peale tugevamaks. Õhutemperatuur on öösel -4..+1 kraadi, päeval on -1.+3, Kagu-Eestis kuni +7 kraadi.

Lihavõtte esimesel pühal on madalrõhuala juba Venemaal, kuid selle serva mööda jõuab meile lumepilvi. Väiksem on saju võimalus Pärnu-Rakvere joonest lääne pool. Põhja- ja kirdetuul on tuntav. Õhutemperatuur on öösel 0..-6, päeval 0..+4 kraadi.

Esmaspäevaks tugevneb kõrgrõhuvöönd. Öösel taanduvad viimased lumepilved Peipsi taha ja päev on suurel osal päikeseline. Põhjakaare tuul vaibub. Õhutemperatuur on öösel -2..-8 kraadi, lääne pool võib selge taeva all ka -10 kraadini langeda, päeval 0..+4 kraadi.

Teisipäeval ulatub üle Eesti kõrgrõhuala. Ilm on sajuta ja rahulik. Õhutemperatuur on öösel -2..-8, päeval +1..+5 kraadi.

Kolmapäeva öö on veel tõenäoliselt karge ja külmakraadides. Kas päevaks jõuab mahedam ja pehmem õhumass, pole veel piisavat kindlust väita.

Delfi

Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt