Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised :: Reaalne elu

Pankade vahendustasud kõrged

Kaardimaksete vahendustasud on meil võrreldes vana Lääne-Euroopaga kõrgemad, märkis spordikaupade müüja OÜ Rademar juht ning osanik Margus Juksar.


„Kaardimaksete vahendustasud on ikkagi kaupmehele suhteliselt kõrged ja ma loodan, et lähiajal need hakkavad allapoole tulema,“ sõnas Juksar aripaev.ee-s.

„Mida eksklusiivsem kaart, seda kallim on tasu, kuid see ei ole ka ainult meie pankade teha. Oleme üritanud tasu osas alati kaubelda, see on läbirääkimiste teema, aga võrreldes vana Lääne-Euroopaga on vahendustasud meil kõrgemad, see on selge,“ sõnas ta.

Juksar ei osanud öelda, kui palju on tasud Eestis kõrgemad võrreldes teiste riikidega, kuid tema hinnangul need päris kaks korda kallimad siiski pole. „Eelkõige tavaline deebetkaart võiks odavam olla, kui ta hetkel on. See on kõige lihtsam pangakaart, mis on sisuliselt raha.“

"Eestis ei ole täheldanud pankade vahelist kokkulepet kaardimaksete vahendustasude osas. Tasud on pidevalt kerges languses ja hinnad on pankade vahel päris palju erinenud kogu aeg,“ lausus Juksar ning lisas, et vahendustasu sõltub väga palju kaardist, aga see jääb 0,9 ja 3 protsendi vahele.

Delfi
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt