Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised :: Reaalne elu

Sampo Pank pakub uuel veebilehel võimalust oma pensionit uurida

Inspireerituna varasematest üldsusele kättesaadavaks tehtud veebilahenduste edust, mis ühelt poolt on harivad, nagu näiteks rahamaa.ee keskkond või teiselt poolt silmaringi avardavad, nagu finantsvaade.ee, on Danske Bank Group Eestis avanud uue pensionitemaatika rahalist ettevalmistamist toetava veebilehe www.minupension.ee.


Danske Capitali tegevdirektor Silja Saar on veendunud, et inimesed ootavad täna järjest enam vastuseid, millised on reaalsed võimalused pensionieas, mida saab inimene endale lubada, mida mitte. Pension on oma olemuselt väga komplitseeritud ja raskesti mõistetav teema, aga see ei pea nii olema.

"Oleme loonud keskkonna teadlikele pensioniks ettevalmistujatele. Püüame aidata ning inspireerida inimesi eesmärkide seadmisel ning kogumisel. Minupension.ee pakub nii spetsiaalseid kalkulaatoreid, mis aitavad prognoosida pensioniks vajaminevaid summasid kui päevakajaliste teemade käsitlust, et hoida lugejaid kursis otseste ja kaudsete teguritega, mis eesmärkide saavutamisel rolli võivad mängida," selgitas Saar.

Delfi
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt