Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Savisaare aastalõputervitus läks maksma 38 000 eurot

Tallinna linnakantselei poolt erakondade rahastamise komisjonile saadetud aruandest selgub, et Tallinna linnapea Edgar Savisaare aastalõputervitus läks linnarahvale maksma 38 500 eurot.


Erakondade rahastamise kontrollikomisjon soovis teada saada, milliseid ja mis mahus teenuseid on Paavo Pettai juhitud OÜ Midfield pealinnale osutanud 2010-2011 aastal. Linnakantselei saadetud vastusest selgub, et Edgar Savisaare aastalõputervituse tegemiseks kulus 38 500 eurot, film «Tallinna saavutused 2010» läks aga maksma 22 241 eurot, tööbörsi korraldamise kommunikatsioonikulud olid 1533 eurot.

Tallinna ettevõtlusamet aga tellis OÜ Midfield teenuseid 144 074 euro eest. Näiteks Tallinna abipaketi seonduvate tööde eest tasuti 9539 eurot, lisaks maksti 3918 eurot selle abipakti voldiku tegemise eest. Linnaarhiiv tasus Paavo Pettai firmale oma voldiku tegemise eest 3643 eurot.

Oma vastuses komisjonile rõhutab linnakantselei, et nad saavad esitada väljavõtte vaid linna finantsinfosüsteemis kajastamist leidnud osaühingu Midfield kohta tehtud.

«Linna allasutused, mittetulundusühingud, sihtasutused ja muud asutused ja organisatsioonid on igaüks ise omaette teabevaldajad ning selles osas tuleks komisjonil pöörduda vastava küsimusega konkreetse asutuse või isiku poole. Linnal on ka keeruline Teie teabenõuet ise edastada, kuna sellest ei nähtu, keda peetakse silmas linnaga seotud mittetulundusühingute ja muude asutuste ning organisatsioonide all,» seisab kirjas.

Postimees
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt