Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Tallinnas on kõige rohkem kuritegevust kesklinnas ja Lasnamäel

Tallinnas on kõige rohkem kuritegevust kesklinna piirkonnas ja Lasnamäel, kõige turvalisem on aga inimestel olla Pirital, selgub justiitsministeeriumi statistikast.


Tänavu esimese viie kuuga registreerisid korrakaitseasutused pealinnas 6750 kuritegu ehk mullusest kolme protsendi võrra rohkem. Kesklinnas oli 2132, Lasnamäel 1509, Põhja-Tallinnas 881, Mustamäel 623, Kristiines 593 ja Haaberstis 370 kuritegu. Rahulikumad piirkonnad olid Nõmme ja Pirita vastavalt 329 ja 112 süüteoga.

Võrreldes mullu esimese viie kuuga kasvas tänavu samal perioodil kuritegevus Lasnamäel, Kristiines ja Mustamäel ehk vastavalt üheksa, kolm ja kaks protsenti ning jäi samaks Kesklinnas ja Põhja-Tallinnas. Pirital vähenes kuritegevus kümme protsenti, Nõmmel neli protsenti ja Haaberstis üks protsent.

Varguste arv Tallinna linnaosades püsis tänavu esimese viie kuuga möödunud aasta tasemel või langes veidi, suurim muutus toimus Põhja-Tallinnas, kus registreeriti viie kuuga 65 vargust vähem. Kehaliste väärkohtlemiste arv suurenes kõigis linnaosades – Lasnamäel registreeriti viie kuuga 269 juhtumit mulluse 197 kõrval, Põhja-Tallinnas 141 mulluse 100 kõrval ning Kesklinnas 184 mulluse 176 kõrval. Mustamäel oli 84, Haaberstis 46, Kristiines 44, Nõmmel 43 ja Pirital 15 kehalise väärkohtlemise juhtumit, mullu aga vastavalt 54, 29, 32, 43 ning 15.

Tapmisi ja mõrvu oli tänavu jaanuarist maini Tallinnas kümme, mida on ühe võrra mullusest vähem. Ka raskete tervisekahjustuste tekitamised vähenesid ühe võrra ehk mulluselt kümnelt juhtumilt tänavu üheksale. Röövimisi oli tänavu Tallinnas 93 ehk mullusest kolme võrra enam.

Postimees

Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt