Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Turkish Airlines alustab lendamist Istanbuli-Tallinna liinil

Turkish Airlines teatas Euroopa suurimal lennundusfoorumil Tallinnas, et alustab lendamist Istanbul-Tallinn liinil. Lennugraafikust ja liini käivitamise ajast on täna veel vara rääkida, kuid põhimõttelise jah-sõna sai Tallinna Lennujaam lennufirmalt täna hommikul enne kella üheksat.


„Andsin Kuku Raadiole just telefoniintervjuu ära, rääkisin meie suurest võimalusest seoses Routes Europe’iga, viis minutit hiljem istusin Turkish Airlinesiga laua taha ja nad teatasidki, et otsus lendude alustamiseks on olemas,“ meenutas Tallinna Lennujaama juhatuse liige Erik Sakkov.

Turkish Airlines on Türgi rahvuslik lennukompanii, mis lendab hetkel 146 sihtkohta väljaspool Türgit ning teenindab ka 41 Türgi linna, teatas Tallinna Lennujaam.

Estonian Air, kes on Tallinna Lennujaama partneriks Routes Europe 2012 korraldamisel, loodab foorumil ka oma liinivõrku laiendada.

„Routes Europe 2012 üritus toob Tallinna sadu inimesi erinevatest lennuettevõtetest,“ rõhutas Estonian Airi president Tero Taskila. „Tallinna Lennujaam on atraktiivne ning kiiresti arenev lennuliikluskeskus, mis vajab rohkem otseühendusi. Estonian Air kohtub rohkem kui 65 lennujaama ja lennuettevõttega, et arutada võimalikku koostööd lennuliinivõrgustiku arendamiseks Euroopas.“

Delfi
Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt