Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus
Rubriigid
Sport
Maailma uudised
Poliitika
Kultuuri uudiseid
Majandus
Huumor
Reaalne elu
Tõsiselt tähtsast

Otsing
sõna järgi

kuupäeva järgi
alates
 
kuni

 
Kõik uudised ::

Uus nädal toob 17 külmakraadi

Ilmajaama teatel liigub alanud nädalal Soomest Eesti kohale kõrgrõhuala, mis toob kaasa kohati kuni 17 külmakraadi.


Teisipäeval ja kolmapäeval on ilm sajuta ning vaikne. Õhutemperatuur on öösel -7..-12, kohati -15, päeval 0..-5 kraadi, teatas EMHI.

Neljapäeval taandub kõrgrõhuala Venemaa poole. Ilm on sajuta, enamasti selge ja vaikne. Õhutemperatuur on öösel -12..-17, saartel -5..-10°C, päeval on 0..-5 kraadi.

Reede öö on selge ja vaikne. Õhutemperatuur on -7..-12, Ida-Eestis kuni -16 kraadi. Päeval liigub Läänemerele madalrõhulohk. Meil muutub ilm tuulisemaks ja pilvisemaks, kuid sadu veel Eestisse ei jõua. Õhutemperatuur on -4..+1 kraadi.

Laupäeval liigub üle Eesti madalrõhulohk ning toob algul lund, hiljem lörtsi ja vihma. Tuul puhub öösel lõunast ja edelast ning on tugev, päeval puhub mõõdukas läänekaare tuul. Õhutemperatuur on öösel Lääne-Eestis -2..+1, Ida-Eestis -3..-8, päeval on -1..+3 kraadi.

Pühapäeval liigub üle Eesti järgmine madalrõhulohk. Sajab lörtsi, saartel ja läänerannikul ka vihma. Puhub mõõdukas läänekaare tuul. Päeva peale tuul tugevneb ning võib põhjakaarde pöörduda. Õhutemperatuur on öösel -3..+1, päeval on -1..+1 kraadi.

Kui esmaspäevaks uus soojalaine Läänemere äärde ei jõua, tungib sisse põhjakaarest saabuv külm ja õhutemperatuur on ööpäeva vältel alla 0 kraadi.

Delfi


Jaga teistega:FacebookVkontakteMail.ruGoogleTwitterLivejournalGoogle Buzz
Kommentaarid (0)
 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt